Duszności, napady lęku przy stresującej pracy

Potrzebuje pilnie pomocy. Pracuje obecnie w Niemczech mam bardzo strsujaca prace długotrwały stres jednocześnie walki o mieszkanie. Wyjechałam z przyczyn finansowych.Miałam eksmisji z mieszkania z powodu sytuacji zostali mi odebrane dzieci do rodziny zastępczej. Walczę z problemsmi.Ostatnio coraz częściej jak wracam do pracy mam zaraz po przekroczeniu granicy duszności napady leku lecz mija to po chwili. od 7 dni mam dziwne leki paraliżuje mi nogi w głowie mam mętlik jakbym miała zwariować.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza