Duszności, niepokój, bóle głowy, kołatanie serca i różowa flegma a nerwica lub rak płuc

Witam.Od dawna choruje na nerwicę lecz teraz nie jestem pewny czy to na pewno nerwica.Otóż od 4 miesięcy miewam duszności,ciągły niepokój,bóle głowy,kołatania serca itp.Ciągle myślałem że to nerwica i starałem się z tym sobie radzić lecz ostatnio mam suchy kaszel,pluje różowawą flegmą i czasami pojawia się tam znikoma ilość krwi i od razu popadam w panike.Paliłem przez 3 lata i strasznie się boje że to rak płuc.Sam nie wiem czy to nerwica czy jakaś choroba ale boje się iść do lekarza.Co zrobić ?

isc do lekarza i do terapeuty.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza