Duszności po otrzymaniu antybiotyku na zapalenie gardła

Dzień dobry ,mój problem zaczął się od częstego zapalenia gardła gdzie ostatnim razem zapisano mi antybiotyk po którym dostałam duszności ,w tym samym czasie brałam również tabletki flonidan na zapalenie spojówek, minął już miesiąc a ja w dalszym ciągu mam problemy z oddychaniem , od 18 godz.do wieczora mam problemy ze złapaniem normalnego oddechu , lekarz rodzinny podejrzewa astme oskrzelową jednak badanie spirometrium wyszło w normie,do jakiego lekarza mam się udać by rozpoznać co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie ponownie do lekarza rodzinnego i sadze ze konieczna jest konsultacja pulmonologiczna.