Duszności po zażywaniu narkotyków

Witam mam 29 lat i mam pytanie pale marihuane juz bedzie z 12 lat ostatnio zaciagnalem sie jednym machem z lufki usiadlem przed telewizorem i tak jakby mnie przydusilo przylozylem reke do serca i poczulem ze bije z szybkoscia rakiety i nagle zaczyna bic bardzo wolno i tak na zmiane po czym przy zwalnianiu mnie zaczyna przyduszac czulem sie jakbym mial zaraz umrzec podszedlem do okna zeby po oddychać i poczulem ze nogi mam jak z waty obudzilem swoja dziewczyne i zauważyła że jestem blady
29 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
To, co opisałeś, czyli przyśpieszenie, a następnie zwolnienie akcji serca, uczucie duszności oraz inne mogą być fizjologicznymi objawami lęku. Taki lęk może wystąpić u części osób uzależnionych od marihuany. Powinien on minąć po 48 godzinach od spożycia ostatniej dawki.
Jeśli nadal czujesz się źle, warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.
Pozdrawiam

Witam
Cóż na pewno tak długoletnie palenie marihuany wpłynęło bardzo wyniszczająco na organizm Pański, co może powodować różne objawy , w tym również duszności. Na pewno warto się zastanowić czy warto tak niszczyć własne zdrowie i czy nie przyszedł już najwyższy czas na odstawienie marihuany, trzeba jednak jak najszybciej skonsultować się z lekarzem , żeby pomógł Panu przejść przez odwyk i zniwelować pojawiające się objawy i odbudować nadwątlone siły organizmu a potem zastanowić się nad terapią , która pomoże Panu -radzić sobie na co dzień bez tych środków psychoaktywnych.
Pozdrawiam
Anna Ręklewska -psychoterapeuta

Witam, Twoje serce mówi, że źle się bardzo czuje. Ile razy musi Ci to powiedzieć
abyś odstawił narkotyki? Jak bardzo musi zaboleć?
Odpowiedz sobie.
Sylwia