Duszności podczas ćwiczeń fizycznych

W czwartek podczas cwiczen poczulam dusznosci.Utrzymaly sie przez 2 godz.To samo wydarzylo sie nastepnego dnia.W sobote czylam sie lepiej,nie uprawialam sportu.W niedziele rano bylo ok.Podczas zakupow znowu dusznosci.Wybralam sie na pogotowie.Zrobiono przeswietlenie pluc.Ok.Badanie serca ok.Jestem alergikiem i dziadek byl astmatykiem.Mamniskie zelazo.Przyjmuje euthyrox 125 na hasimoto.Minelo kilka dni i jest lepiej.Sa momenty kiedy mam problem z oddychaniem.Brak stresujacych wydarzen

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja ze swoim lekarzem - endokrynologiem. Warto także wykonać morfologię krwi. Możliwe iż objawy wynikają z anemii.