Duszności podczas wysiłku fizycznego u 23-latki

Witam, Mam 23 lata, mam 169cm wzrostu i warzę ok. 73kg. Ogólny stan mojego zdrowia jest dobry. Mój problem polega na tym, że podczas wysiłku fizycznego dochodzi u mnie do duszności, sapię, mój oddech jest spłycony. Objawy mają miejsce przy wysiłku takim jak: jazda na rowerze po ternie o bardzo niewielkim kącie nachylenia, pływanie (jedna długość basenu), o bieganiu już nie wspomnę.. wystarczy 100m do autobusu. Badałam się w kierunku astmy, byłam u kardiologa - robiłam echo serca - wszystko ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza kardiologa i być może wykonać próbę wysiłkową. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.