Duszności, problem z zasypianiem, ciągłe zmęczenie i wymioty a ogromny stres

Witam, od kilku dni bardzo dziwnie sie czuje. Mam duszności, problemy z zasypianiem, nie mogę się skupić, jestem jakby w innym świecie, jakbym dostała czyms w głowe, oczy senne, ciagle zmeczona, cisnienie w normie oprocz pulsu ktory wynosi 104 przy moim wieku 23lata. Kilka dni temu podczas jazdy samochodem zwymiotowałam.Nie jestem w ciązy.Na codzien zyje w ogromnym stresie. Po jutrze wyjezdzam na 10 dni za granicę dlatego tez tak sie martwie, z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam Paulina

Na początek powinna Pani sobie uświadomić, że ogromny stres to nie jest nic dobrego dla człowieka. Pod wpływem stresu rozwija się wiele różnych chorób.
Pani dolegliwości mogą świadczyć o wielu schorzeniach, w tym o nerwicy.