Duszności przy nadciśnieniu płucnym

Nadciśnienie płucne. Szybko się męczę, zdarzają się duszności, osłabienie, czuję, że zemdleję. Czytałam o nadciśnieniu płucnym. Do tej pory miałam wykonane echo serca, ekg, ekg wysiłkowe i spirometrię. Czy jeśli te badania wyszły dobrze to mogę być spokojna, że nie mam nadciśnienia płucnego?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, oo przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć.