Duszności przy skokach ciśnienia tętniczego

Witam ! Moja babcia ma skoki cisnienia tetniczego ma tez tarczyce i bierze tabletki diuresin i metizol ale codziennie ma dusznosci i nie moze oddychac i tez ma silny bol glowy z tylu miala robione badania i wyszly dobre lekarz przepisal jej tabletki na spadek cisnienia tetniczego amlopin ale to jej nie pomaga i dalej wystepuja te dusznosci od czego to moze wystepowac i co robic ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.