Duszności, przyspieszone bicie serca a nerwica żołądka

Mam dziwne objawy. Lekarze zgodnie stwierdzili że jest to nerwica żołądka. Bo gdy się zdenerwuję lub mam stre. wszystko zaczyna się od niego. zaczyna przyśpieszać mi serce z tego stresu mam duszności. A złe myśli naśilają się pogarszając to wszystko jeszcze bardziej. Czy jest ktoś kto może mi coś na to poradzić?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy Poradnię Leczenia Nerwic (lub PZP) i udać się na wizytę, celem podjęcia leczenia. Bądź prywatnie, znaleźć psychoterapeutę - w internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.