Duszności spowodowane wolą i nadczynnością tarczycy

Potrzebny doktor Haus!!!Moja mama miała nadczynność tarczycy i dużego wola na szyi. Zaczął ją dusić więc trafiła na ojom. W szpitalu został on usunięty. Jednak z badania histop. wynika że to rak złośliwy. Nie ma przeżutów.Po operacji mama jest w okropnym stanie nie może ruszać ani ręka ani nogą. Od operacji minęło 3 tyg. i lekarze nie wiedzą co może być przyczyną takiego stanu. Nie mogą wdrożyć leczenia bo jest za słaba. Dok. mówi że może inna choroba immunologiczna jest. Są na to badania?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu, nie mając możliwości zbadania oraz oceny wszystkich badań nie ma możliwości zasugerowania badań dodatkowych. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.