Duszności, ucisk w gardle i nieprzyjemny zapach z ust

mam dusznosci od 8 lat jakby cos siedzialo w gardle czasem jest dobrze a czasem to sie odnawia do tego mam jakby ropa smierdziala z ust mialam laryngologie gastroskopie jest ok czasem slysze szum w uszach glowa przy tym boli nie wiem do jakiego specjalisty mam sie zwrócic prosze o porade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na opisaną halitozę sugeruję ocenę jamy ustnej przez lekarza dentystę. Opisana duszność oraz uczucie przeszkody w gardle wymaga oceny pod kątem patologii tarczycy. Może być to jednak także objaw psychogenny jako wyraz globus histericus. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.