Duszności, zawroty głowy i kołatanie serca u 36-letniej kobiety

Witam mam 36 lat od jakiegos czasu mecza mnie dusznosci zawroty glowy kolatanie serca ekg w porzadku rtg tez od poniedzialku mam bole I zawroty glowy pocenie dusznosci dretwienie rak i uczucie ciezkich konczyn jakby byly z olowiu boli mnie glowa z tylu a bol idzie przez kark barki az po lopatki moj poziom zelaza to 4.6 juz niewiem co robic lekarz twierdzi ze to moze ze stresu a ja sie czuje jakbym byl jedna noga juz na tamtm swiecie

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry.
Oni, po osobistym zbadaniu, zaproponują stosowne leczenie (psychoterapia i/lub farmakoterapia).