Duszności, zawroty głowy, mdłości i bóle w klatce piersiowej

Od pewnego czasu pojawiły się u mnie duszności, potem zawroty głowy (prawie omdlenia) i nudności (cały czas mam uczucie że zaraz zwymiotuję... Mam straszny kaszel i powoli tracę głos. Powróciły mi też bóle w klatce piersiowej (niedoczynność zastawek I stopnia) a także pojawiło się silne osłabienie. Niedawno miałam opryszczkę po raz pierwszy (mam 18 lat). Oprócz tego mam 165cm wzrostu i ważę 64kg. Jem regularnie 4-5 posiłków dziennie. Proszę o pomoc. Nie mam pojęcia co się dzieje...

ponieważ nie wiem od jak dawna są w/w objawy to uważam że trzeba wykluczyć przede wszystkim ostra infekcję .
proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego.
pozdrawiam Marcin koncewicz