Duża i czerwona plama z czerwonymi kropeczkami na piszczelu

Witam, Od niedawna zauważyłem dużą czerwoną plamę na piszczelu z czerwonymi kropeczkami jakby po malince ( wymiar ok. 10 na 5 cm). Skóra jest gładka i nic z niej nie cieknie. Zmiana nie boli, nie swędzi. Nie mam innych objawów towarzyszących. Moja źona ( 27 lat) miała coś podobnego tylko nad kostkami i na bocznej i przedniej stronie goleni. Żonie się to goi a mnie zaostrza. Nasza dieta różni się tym że ona nie je masła i ziemniaków. Bierze probiotyk "latopic" i smaruje kremem "latopic".

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.