Duża ilość białego śluzu i kłucie jajnika po seksie bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

Witam. 19.12.2013 mialam okres. W nocy z 5 na 6 stycznia uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Chłopak trochę skończył we mnie a reszte na mnie. Z moich obliczeń wynika że miałam dni bezpłodne. Mam strasznie duża ilość białego śluzu i kuje mnie jajnik. Jest ryzyko że mogę być w ciąży? Bardzo się boję bo nie jestem gotowa na dziecko. Dodam jeszcze ze w zeszłym roku miałam problemy z cystami na jajniku i często miałam operacje na to. Dziękuję bardzo za odpowiedź

Z podanych przez Panią dat wynika, że odbyła Pani stosunek bez zabezpieczenia w okresie dni płodnych, więc ryzyko ciąży istnieje. Dni niepłodne byłyby w tych dniach wówczas gdyby pani cykle były dłuższe niż 34 dni.