Duża ilość białej wydzieliny z pochwy

Z pochwy leje mi się biała wydzielina. Z tego co czytałam to nie groźne, ale inne dziewczyny mają to od miesiąca, a ja mam od sześciu lat. Dosyć długa nie zwarłam na to uwagi, ale od kilku miesięcy ten śluz zaczyna się lać w dosyć dużych ilościach.
Co mam zrobić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Biała wydzielina występuje w dwóch sytuacjach,fizjologicznie w drugiej fazie cyklu oraz  w czasie infekcji głównie etiologii grzybiczej. Jeżeli nie odczuwa Pani przy tym dodatkowych dolegliwości zakażenie jest małoprawdopodobne.
Kwestia ilości jest niestety trudna do ocenienia ze względu na subiektywną ocenę. W przypadku wątpliwości radziłabym skonsultować się ze swoim ginekologiem.

Pozdrawiam.