Duża ilość granulocytów we krwi

Witam! Jestem w 34 tygodniu ciąży. Po odebraniu okazało się , że mam dużą ilość granulocytów we krwi GRA 8,3 # 82,5%. Poza tym mam obniżone wartości LYM 14.7%, RBC 3.65, HCT 33.7%, pozostałe wyniki są w normie. Również kreatynina jest w normie 0.6. Mocz prawidłowy z flora - mierną. Dodaję , że mam zastój w prawej nerce wielkości ok 6.8 mm. Ostatnio miałam biegunkę oraz katar (ok. tygodnia przed badaniem). Czy wynik powinien mnie martwić? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Może być to związane z infekcją. Warto wykonać rozmaz ręczny układu białokrwinkowego.