Duża ilość krwi z odbytu a zastosowanie maści Posterisan H i skierowanie do specjalisty

Witam mam28lat dzisiejszego dnia podczas załatwiania się a później podcierania zauważyłam na papierze duża ilość krwi(z odbytu wyleciała mi taka galaretka z cęntkami krwi)po wytarciu się zaczeło mnie szczypać Nie wiem czy to może być spowodowane mocnym podcieraniem się,I przez to popękały jakieś naczynka? Mam w domu maść POSTERISON H 166,7MG. Czy ja ją mogę zastosować?Proszę o odpowiedz:) na moje pytanie.? Lub do jakiego lekarza mam się udać z tym problemem. Z góry dziękuje

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z proktologiem, dolegliwości są najprawdopodobniej spowodowane obecnością hemoroidów. Maść Posterison H jest lekiem bez recepty i po zapoznaniu się z ulotką można ją zastosować.