Duża ilość śluzu płodnego a możliwość ciąży

Witam. Nie wiem co się ze mną dzieje. Kilka m-cy staram się o dziecko. Mam cykle ok 29dni. Dziś już 30dc leci, 2 dni temu pozytywny test owulacyjny, ciążowe negatywne. Temperatura na razie nie potwierdza owulacji a od 8 dni mam bardzo dużo śluzu płodnego, jeszcze nie miałam takiej ilości i tak długo. W środku cyklu 2 dni miałam trochę śluzu płodnego. Miesiąc raczej bez stresów, 3 dni brałam estrofem i kilka razy witaminy prenatalne. Proszę o opinię.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze wykazać cierpliwość i po okołu dwóch tygodniach od obliczonej owulacji wykonać test ciążowy. Wcześniej test może byc niediagnostyczny.. Pozdrawiam