Duża ilość śluzu z pochwy

Witam, mam trochę krępujące pytanie. Chodzi tutaj o śluz z pochwy. Jest go bardzo dużo tak że zawsze przemokną mi całe majtki i spodnie. Czy to jest normalne ? Ten śluz ma bardzo brzydki zapach i często wszystko aż mnie piecze od nadmiaru tego śluzu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Przyczyną mogą być np. czynniki infekcyjne lub zaburzenia hormonalne.