Duża ilość świeżej krwi przy wypróżnianiu

Dobry Wieczor . Oddawalem dzisiaj stolec i podcierajac się na papierze miałem duża ilość świeżej krwi. Jakiś czas temu miałem wypadniety z odbytu guzek hemoroidowy ale jak zastosowalem posterisan przepisany przez lekarza to się cofnal. Zmartwilo mnie to ze tej krwi było dużo i jeszcze jakiś czas leciała wiec musiałem się podcierac 2 razy jeszcze teraz juz nie leci. Nie wiem co robić bo obecnie jestem za granica i w przerwie świątecznej będę w Polsce i czy bezpośrednio iść do lekarza proktologa

witam,
proponuję zakup czopków na hemoroidy w aptece i ich stosowanie.
Może Pan poddać się zabiegowi chirurgicznemu, jeżeli hemoroidy wypadają często, powodują dolegliwości bólowe, świąd pieczenie, nie cofają się samoistnie