Duża ilość wydzielanego śluzu z pochwy

Witam, od pewnego czasu występuję u mnie duża ilość wydzielanego śluzu z pochwy, czasem pobolewa mnie brzuch. Trochę mnie to niepokoi. Czy to może być nadżerka?? wizytę u ginekologa mam dopiero za miesiąc, chciałabym się coś dowiedzieć

Bez badania nie ma możliwości odpowiedzi na Pani pytanie. Ilość wydzieliny z pochwy jest różna w różnych fazach cyklu, ale może być też objawem infekcji. Proszę zgłosić się do ginekologa w wyznaczonym terminie.