Duża ilość żółci w żołądku

witam, od 6 miesięcy pobolewa mnie brzuch na początku to było klucie całego brzucha,zrobilem kolonoskopi, gastroskopi badniu moczu ,kału, krwi oraz usg jamy brzusznej tylko w gastroskopi wyszla duza ilość zolci w zoladku lekarz stwierdził refluks zolciowy przepisal proursan i zirid w chwili obecnej odczuwam bol pod pępkiem dziwne klucie szczypanie ,mam czeste gazy i odczuwam przelewanie w zoladku ,jakiś czas temu przed wizyta u gastroenteloga zrobiłem tez test na krew utajona wyszedł dodatnio.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Proponuję porozmawiać z prowadzącym gastrologiem, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.