Duża nerwowość i ataki agresji u 27-latka

Witam mam pewien problem od 8 lat, zawsze byłem nerwowy wszystko mnie denerwuje i dostaje tzw białej gorączki i wtedy strasznie sie denerwuje i rozbijam wszystko w domu i wszystkim ublizam az sam sie siebie boję , juz tyle rzeczy popsułem ze sam juz nie wiem a to wszystko sie nasila i do tego te kołatania serca , wyniki są ok ale jescze mam bóle w klatce piersiowej i natrętne mysli , zaburzenia pamięci i wiele innych dolegliwosci.

Witam,

Proszę pójść na konsultacje do psychoterapeuty. Terapia indywidualna może Panu pomóc w problemach z wyrażaniem gniewu, złości.
Rozumiem, że zbiór tych wszystkich dolegliwości bardzo Pana męczy i chciałby Pan coś z tym zrobić.
Może się Pan udać do poradni zdrowia psychicznego( refundacja NFZ) lub skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie.

Wszystko to, co pan napisał wskazuje na jednoznaczną potrzebę podjęcie pomocy psychoterapeutycznej. Proszę nie czekać i zając się problemem jak najszybciej. Pozdrawiam