Duża nerwowość i wybuchowy charakter chłopaka

witam mam bardzo trudna sprawe jestem z moim chlopakiem juz 4 lata jest mi z nim dobrze kocham go mamy juz ustalona date slubu na koniec 2015 roku ale niestety on jest nerwowy wybuchowy ,bardzo sie denerwuje jak slyszy o mojej mamie poniewaz ona sie bardzo wtraca i chce nami zadzic i sa takie sytuacje ze np na urodzinach albo imprezie jak jest moja matka jAak jest dobrze to jest dobrze a jak siezdenerwujeglupio dogadujejest agresywny wychodzitrzaskajac drzwiami comamrobic doradzciezostawiclubnie

Witam,

Czy rozmawiała Pani z partnerem, co wywołuje w nim takie reakcje? Być może jest to coś z czym możecie sobie we dwoje poradzić. Jeśli nie, to być może będziecie chcieli się zdecydować na terapię par, podczas, której wyjaśnicie sobie wszelkie trudności.

Pozdrawiam
Ewa Czernik