Duża ochota na seks z partnerem

Mam kochającego partnera,nie widujemy się często,a ja mam bardzo dużą ochotę na seks z nim.Nie wiem,w jaki sposób sobie z tym radzić.Przeprowadzamy rozmowy na ten temat,on mnie kocha,chce być ze mną na zawsze,tak samo pragnie ze mną seksu.Jemu jest chyba łatwiej,ja mam dużą potrzebę seksu,mimo,że nie osiągam orgazmów,ale to już inny problem.Jak sobie z tym radzić,aby od spotkania,do spotkania nie być sfrustrowaną i niezaspokojoną.

Dzień dobry!

Z praktycznego i konkretnego punktu widzenia - obok współżycia z partnerem, drugim sposobem zaspokojenia potrzeby seksualnej jest masturbacja.
Warto jednak także zastanowić się, dlaczego te potrzeby są tak duże, tak kluczowe i istotnie wpływające na inne sfery życia - w osobistej konsultacji z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!