Duża potliwość, ból kręgosłupa, kłopoty z poruszaniem, osłabienie i uczucie gorąca u 62-latki

Serdecznie witam, bardzo proszę o infrmację do jakiego najlepiej zwrócić się specjalisty mając takie objawy: duża potliwość bółe kręgosłupa szczególnie dół i szyja, kłopoty z chodzeniem, bóle głowy, silne osłabienie ,uczucie gorąca. Trwa to od wielu miesięcy. Leczę się na nadciśnienie. Mam 62 lata . Ogólne wyniki mam w normie, Pozdrawiam

Witam,

Nalezy sprawdzic czy wartosci cisnienia tetniczego przez cala dobe sa w granicach normy (czyli czy nadcisnienie jest prawidlowo kontrolowane) - wskazane wykonywanie pomiarow cisnienia min. 3x dobe przez kilka dni. Warto sprawdzic czynnosc tarczycy (TSH, fT4). Poza tym wskazane wykonanie badania RTG odc. szyjnego i ledzwiowo-krzyzowego kregolsupa, kazde z nich w 2 projekcjach.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga