Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Duża potliwość i czerwienienie twarzy

Mam 17 lat nie jestem gruby mam 174 cm wzrostu i 63kg wagi od dziecka strasznie szybko się pocę i czerwienie na twarzy. Niektórzy się nawet ze mnie nie złośliwie śmiali ,że ledwo zaczynamy w coś grać 5-10min ,a ja już cały mokry. Można coś z tym zrobić?
17 LAT ponad rok temu

Leczenie łojotokowego zapalenia skóry

Łojotokowe zapalanie skóry to schorzenie dermatologiczne. Jego leczenie jest dosyć trudne. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o sposobach leczenia łojotokowego zapalenia skóry.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Jesteś jeszcze w okresie dojrzewania i taka reakcja organizmu jest stosunkowo normalna. Oczywiście nie występuje ona u każdego, ponieważ wieżę się z pewnymi predyspozycjami. Skóra naczynkowa w reakcji stresowej i przy wysiłku staje się nadmiernie przekrwiona przez co objawia się to uczuciem gorąca i zmiana zabarwienia.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, dziedzictwo genetyczne lub objaw schorzenia. Należy wykonać badania: 1. morfologia 2. TSH 3. glukoza w osoczu 4. mocznik 5. kreatynina 6. kwas moczowy 7. badanie moczu jeśli wyniki będą ok to proszę poprosić lekarza o bellergot. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy