Duża przezierność widoczna na badaniach prenatalnych

Witam, mam zagrożoną ciążę na badaniach prenatalnych wyszła duża przezierność NT 8,1 w 12 tygodniu, kilka dni później na kolejnej konsultacji wyszła duża hygroma colli z przegrodami 10mm, czekam 12.12 na amniopunkcje, dostałam zlecenie zrobić wynik na parwowirus. Mój wynik wyszedł B19 IgG 4,17 IU/ml (mieści sie w przedziale wynik graniczny) , wynik IgM 0,62 Ratio (wynik negatywny) badanie wykonane metodą ELISA. Proszę o interpretacje wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie ma cech świeżego żakazenia, proponuje powtórzyć badanie jeszcze raz.