Duża pupa i obfite uda - jak mogę to zmienić?

Mam 163 cm wzrostu, i waże 55 kg. Chciałabym schudnąć z 5 kg, największym moim problemem jest brak motywacji. Często przerywam dietę. Co zrobić, aby wytrzymać i później znowu nie przytyć... jem regularnie co trzy godziny, niewielkie posiłki, ćwiczę... i jakoś nie widać efektów :( Moim problemem jest duża pupa i obfite uda... Co mam zrobić, aby się ich pozbyć?
ponad rok temu

Dzień dobry!

Efektów nie widać prawdopodobnie dlatego, że Twoja masa ciała jest dokładnie taka, jaka powinna być przy tym wzroście. Waga 50 kg to już będzie za mało, więc nie zalecam odchudzania.

Jeśli masz "dużą" pupę i "obfite" uda to prawdopodobnie masz taką budowę ciała i dieta tego nie zmieni, bo nie ma diet na wybrane partie ciała. Postaraj się więcej ruszać - dobre będzie bieganie i pływanie. Nie stosuj drastycznych diet, bo po nich zawsze występuje efekt jo-jo, a w dalszej kolejności występują problemy z przemianą mateii, które mogą w przyszłości skutkować nadwagą, a nawet otyłością. Staraj się jeść tak, jak do tej pory i zażywaj dużo ruchu na świeżym powietrzu. Czas na odchudzanie nastąpi, gdy będą ku temu wyraźne wskazania. Jestem pewna, że przy tej masie ciała i wzroście wyglądasz bardzo ładnie!