Duża rana po usunięciu kaszaka obok oka

Witam, dzisiaj miałem zabieg usuwania kaszaka obok prawego oka, na nosie. Chirurg wstrzyknął znieczulenie miejscowe i naciął. Po chwili powiedział, że nie może nic dalej zrobić bo jest to jeszcze kaszak ropienny. Zdziwiłem się troszke, bo już miałem usuwane 3 kaszaki na twarzy. Gdy wróciłem do domu i zdjąłem opatrunek to zobaczyłem, że jest duża rana po nacięciu i nie jest zszyta. Czy to normalne?

Witam.
Z Pana opisu wnioskuję, że chirurg po prostu naciął zropiałego kaszaka i czeka, aż się oczyści, żeby usunąć torebkę. Zropiałych ran z zasady się nie szyje, ponieważ pozostawia się dostęp tlenu i swobodny odpływ ropy. Podejrzewam, że na wizycie kontrolnej usunie resztki kaszaka wraz z torebką, odświeży i zszyje ranę. Ale dla pewności proszę się dopytać operatora, jakie miał zamiary i czy mam rację. Pozdrawiam i życzę zdrowia.