Duża senność podczas stosowania Euthyrox N25

.Staram sie z partnerem o dzidziusia aktualnie biore tabletki na tarczyce 1 tabletka Euthyrox N25 oraz duphaston ,3dnia cyklu biore clostilbegyt 50mg.i od 16 dnia cylu znowu duphaston przed braniem tabletek na tarczyce bardzo dlugo spalam do godz 11 po krotkim czasie brania tabletek(euthyrox)spalam do godziny 8 i bylam pelna energi.Od kilku dni wstaje rowniez o 8 ale jestem strasznie zmeczona najchetniej bym znowu poszla spac.Czy lekarz zle dobral mi dawki lekow i dlatego czuje sennosc???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sądząc po przyjmowanych lekach choruje Pani na niedoczynność tarczycy. Możliwe jest iż konieczna będzie modyfikacja dawek Euthyroxu. Wskazana jest wizyta u lekarza.