Duża torbiel w prawej zatoce szczękowej

Witam. Mam dużą torbiel w prawej zatoce szczękowej. Mam skierowanie na zabieg. Czytałam w necie o metodzie mało inwazyjnej balonikowaniu. Mam pytanie czy w moim przypadku pomoże taka metoda?

Mam zbyt mało danych np. wyników badań obrazowych udostępnionych przez Panią, abym mógł w tym względzie konkretnie się wypowiedzieć. Radzę w tej sprawie bezpośrednio najlepiej porozmawiać z laryngologiem lub chirurgiem szczękowo-twarzowym.