Duże, biało-czerwone plamy na skórze penisa

Witam. Na penisie (główka oraz skóra która jest widoczna po rozwinięciu) pojawiły mi się duże plamy biało czerwone, chciałbym zgłosić się do lekarza na prywatną wizytę, ponieważ jestem studentem i we Wrocławiu nie mam jeszcze lekarza rodzinnego. Chciałbym wiedzieć czy najpierw pójść do dermatologa, czy urologa.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane dolegliwości mogą być spowodowane m.in. infekcją, podrażnieniem, czy reakcją alergiczną. Odpowiednim specjalistą będzie specjalista dermatolog. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.