Duże ilości białka w moczu a możliwe przyczyny

Wykryto o mnie duze ilosci bialka w moczu i dostalam skierowanie do chiryrga.co chirurg bedzie robil czy to problembz nerkami

Małgorzata Panek

Białkomocz wymaga weryfikacji internistycznej. Skierowanie do chirurga musi wynikać z innego powodu. Bez znajomości Pani objawów oraz innych wyników badań, nie mogę powiedzieć dlaczego.
Proszę pokazać lekarzowi wszystkie wyniki badań.
Pozdrawiam