Duże ilości krwi w śluzie z pochwy a starania o dziecko

Witam.Mam pytanie.Od roku staramy się z mężem o dziecko i jak na razie bez skutku.okres mam zawsze raz w miesiącu tak co 31dni. Ostatnia miesiaczke miałam 5 stycznia tego roku i dziś czyli 29 styczeń rano po nocy mialam w śluzie duże ilości krwi. boli mnie tez trochę pod brzuchem i wczoraj tj 28.01 kuł mnie trochę lewy jajnik. miałam tez tak z 3 dni temu taki gesty jakby przybrudzony sluz ale tylko raz. czy mogę być w ciąży? kiedy wykonać test lub udac się do ginekologa? a może to miesiaczka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać test beta hcg a następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.