Duże pobudzenie i problemy ze snem

mam problem o przedwczoraj jest bardzo nad pobudzony nie mogę zasnąć czuje się nie dobrze ciężki oddech

Witam,
problemy ze snem najczęściej są związane z emocjami, które są wygenerowane poprzez stresujące wydarzenia. Nie wiem, jaka jest Pana sytuacja, jesli chodzi o wsparcie i co aktualnie dzieje się w Pana życiu. Zawsze warto rozmawiać z kimś bliskim, zaufanym o swoich obawach, przemyśleniach, niepokojach. Jeśli nie zna Pan nikogo takiego proszę wybrać się na konsultację do psychologa/psychoterapeuty, który pomoże znaleźć przyczynę problemów ze snem.
Pozdrawiam