Duże podniecenie i powstrzymywanie wytrysku a ryzyko ciąży

Witam ..przejde do rzeczy..chodzi mi ze doszło do stosunku z najlepszym przyjacielem,wiec gdy partner byl juz bardzo mocno podniecony usiadłam weszedł do srodka,ale nie wytrzymywal zdążyłam dwa razy w dół i w góre i musiałam poczekac pare sekund bo skulał sie by sie powstrzymac od wytrysku ,ale nie wyciągalismy go z pochwy siedziałam cały czas...i tak było jeszcze pare razy.potem wyciagnoł i dokonczył reką .wiec czy mogło zajsc do zapłodnienia?był bardzo podniecony ,nie mog sie opanowac ..

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ryzyko zapłodnienia istnieje, gdyż w preejakulacie wydzielanym przez cały czas trwania stosunku także znajdują się plemniki. Sugeruję wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie pojawi się.