Duże prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Zabawiajac sie z moja dziewczyna przez przypadek dotknąłem czlonka na ktorym znajdowala sie ta wydzielina ktora zawiera (niby) plemniki po czym wsadzilem jej ten palec w pochwe po kilkunastu minutach , zapominajac sie ze wczesniej nim wlasnie dotykalem penisa i tej substancji jest ona nadal dziewica poniewaz uwaza ze blona nie zostala przebita . czy jest duze prawdopodobienstwo na ciąze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć możliwości ciąży, jednak szansa na zapłodnienie jest niewielka.