Duże skrzepy przy miesiączce

Dzień dobry, zaniepokoiły mnie dość duże skrzepy przy miesiączce. Zawsze miałam w miarę regularne miesiączki niezbyt obfite. Tym razem miesiączka spóźniła się o miesiąc (tak jakby w poprzednim miesiącu nie było wcale). Jedynie po ok.2 tygodniach od oczekiwanej miesiączki pojawiły się 3 plamki malutkie brązowe (codziennie jedna). Teraz jestem chora biorę antybiotyk, dostałam miesiączkę i od 2 dni mam dość duże skrzepy, takie "kluchy" ok cm5x2. Czy to coś poważnego?

Aleksander Ropielewski

Raczej nie jest to nic poważnego a taka sytuacja związana jest najpewniej z obecna infekcją i antybiotykoterapią. Jeżeli jednak okres będzie w dalszym ciągu nieregularny lub krwawienia będą o innym charakterze niż dotychczas zdecydowanie należy poszukać przyczyny tych dolegliwości.