Duże zakola u 18-latka

Witam. Mam 18 lat i dosyć sporę zakola. Zauważyłem, że mam identyczną linię włosów jak mój dziadek(od strony mamy) i wujek(syn dziadka). Oni obydwaj nie wyłysieli, mają po prostu taką linię włosów. Natomiast mój drugi dziadek, jest już prawie łysy na górze. Więc skoro mam taką samą linie włosów co mój dziadek (od strony mamy), to czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że wyłysieje? Czy utracone włosy z zakoli da się odzyskać? Gdzie mogę zbadać czy wyłysieje i ile to kosztuje? Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Nie da się niestety tego sprawdzić za wczasu i jedynym sposobem jest obserwacja. Z Pańskiego opisu wynika również, że profilaktyka i leczenie łysienia nie będą u Pana skuteczne.