Dużo białego śluzu a możliwość ciąży

Witam. Mam taki problem a do wizyty pozostało jeszcze troche czasu. Spoznie mi sie miesiaczka, ktora miała byc 23.04.2015. Postanowiłam wiec kupic testy ciazowe,ktore wykonałam 04.05.2015. Wyszły negatywnie. Dodam ze miałam duzo sluzu białego. Dzisiaj jestjuz 07.05 a miesiaczki brak. Dodam jeszcze ze uroziłam pierwszedziecko 06.01.2015.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi. Bez względu na wynik udać się do lekarza ginekologa, Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.