Duży apetyt u nastolatki a podanie chromu

Czy 15 letniej córce mogę podać chrom lub tabletki z owocu acai, jej problemem jest ciągła chęć jedzenia.

Witam! Zdecydowanie odradzam preparaty chromu. Może Pani natomiast zastosować tabletki z owocu acai. Proszę przy tym pamiętać, że najlepsze efekty w tego typu przypadkach daje regularne podejmowanie wysiłku fizycznego.