Duży ból lewej łechtaczki większej

Witam. Wczoraj odczułam duży ból lewej łechtaczki większej. Dzisiaj rano zauważyłam, że jest bardzo spuchnięta, na dodatek cała czarna,sina. Chciałabym się dowiedzieć czy jest to coś poważnego. Kiedy próbuję dotknąć tą łechtaczkę bardzo boli, prawa bez zmian, jest ok. Pozdrawiam :-)

Aleksander Ropielewski

Rozumiem, że chodzi o wargę sromową większą. Bez oceny stanu miejscowego nie jestem w stanie powiedzieć co może być powodem Pani dolegliwości, jednak na pewno wymaga Pani konsultacji ginekologa. Najpewniej doszło do infekcji spowodowanej ujściem gruczołu okolicy krocza.