Duży brzuch 3 miesiące po plastyce brzucha

Plastyka brzucha.Jestem 3 miesiące po plastyce brzucha i nadal wygląda na duży.Jestem także po liposukcji brzucha ale efekty niezadowalające.Co należy zrobić aby brzuch stał się mniejszy?Chciałam zaznaczyć ,iż jestem na diecie.Kiedy i jakie ćwiczenia można wykonywać?Czy endermologia lub jakię inne metody wskazane są( aqualyx?)

Witam
Należy odczekać jeszcze kilka miesięcy, żeby zobaczyć ostateczny efekt zabiegu. Zdecydowanie przyspieszają gojenie i poprawiają efekt zabiegi drenujące, np. Endermologie, lub drenujące i modelujące sylwetkę, jak Venus Legacy.
Dopiero po całkowitym zagojeniu będzie można przemyśleć dalszy tok postępowania medycznego. W przypadku większej objętości tkanki tłuszczowej warto rozważyć powtórną liposukcję, ale warto jak najmniej inwazyjną, np. VASER