Duży brzuch i małe piersi u 30-latki a możliwość zabiegu

Witam Mam 30 lat . Moje pytanie brzmi nastepująco . Mam problem z dużym brzuchem i małymi piersiami czy da się to jakoś połączyć np, odsysanie tłuszczu z brzucha i wsysanie go w piersi Nad mienie jeszcze iż , moje piersi są obwisłe i małe . Bardzo żle mi jest z tym . Prosze napisać czy jest to możliwe i jaki koszt wynosi ? Pozdrawiam.

Witam Panią,
taki zabieg jest możliwy,
powinna zgłosić się Pani do lekarza chirurga na wcześniejszą konsultację i wszystko z nim omówić.
Koszt zabiegu powyżej 10 tyś?
pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Witam,

Przed zabiegiem jest konieczna konsultacja. Ważnym elementem jest to aby Pani miała ustabilizowaną wagę ciała i nie była otyła. Oczywiście jest możliwość wykonania powiększenia piersi tłuszczem własnym, jednakże często trzeba wykonać takich zabiegów 2-3. Natomiast ptoza piersi musi być skorygowana chirurgicznie. Podsumowując istnieje możliwość powyższego leczenia ale schemat musi być ustalony indywidualnie u chirurga plastyka.

Są kobiety który jest po prostu źle bo mają problem z dużego brzucha i małych piersi. Istnieje kilka możliwości korekty a niektóre zabiegi można ze sobą łączyć ważne aby wybrać najbardziej odpowiedni dla pacjentki szczególnie jeśli oczekujemy dobrego wyjątkowego efektu.
Najprostszym rozwiązaniem może być jednoczesny zabieg usunięcia tłuszczu i jego przeszczep do piersi.
Proszę tylko o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pani najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Panią i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Pani Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontakt@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski