Duży brzuch po jedzeniu

Witam. Mam 28 lat. Jestem osobą szczupła. Od jakiegoś czasu zauważyłam że po jedzeniu mój brzuch robi się bardzo duży co dziwnie wygląda. Do jakiego lekarza powinnam się udać i jakie badania powinnam zrobić. Pozdrawiam

Witaj.
Szkoda że nie podałaś informacji jak wygląda Twój dotychczasowy sposób odzywiania.
Zacznij jeść regularnie posiłki, ale o małych objętości.
Wprowadz na okres 1-2 tgodni dietę łatwo strawną http://portal.abczdrowie.pl/dieta-lekkostrawna.
Po każdym posiłku pij herbatk miętową lub zieloną herbatę - wspomaga trawienie.
Wyeliminuj z diety żywność przetworzoną, napoje gazowane.
Jeżeli po zastosowaniu diety objawy nie ustąpią zgłoś się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek