Duży dyskomfort żołądka oraz bóle i kolki występujące po zjedzeniu posiłku

Witam, od dłuższego czasu odczuwam duży dyskomfort żołądka, bóle kolki, występujące po zjedzeniu czegokolwiek (najgorzej jest po kaszach,makaronach itp. )Objawy pogłębiają się po zgłodnieniu, a głód pojawia się już po pół- godzinie od zjedzenia posiłku.Dodatkowo cięrpię na uporczywe wzdęcia i kłucie w podbrzuszu, uczucie ciągłego rozpierania,jakby idący do pleców,nóg,ostre kłucie przy wstawaniu.Nie mogę jeść żadnych surowych warzyw,owoców. Wynik gastroskopii wykazał gastropatię refluksową przewlekłe zapalenie żołądka w stopniu dużym i zakażenie hp jednak bakteria zostało już wyleczonaa objawy są coraz bardziej dokuczliwe. dochodzi do tego ciągłe zmeczenie.Zostałam przebadaan ginekologicznie, wyniki nic nie wykazały.

Witam,
przy problemach z refluksem i innymi związanymi z przewodem pokarmowym niezbędna jest odpowiednia dieta. Jeżeli jej Pani nie zachowa niestety objawy nie ustąpią.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk