Duży i bolesny guz na szyi

Witam na szyi wyskoczył mi guz wielkości jajka,jest bolesny i się powiększa.Z drugiej strony szyi wyskoczyły mi dwa małe guzki ale nie bolesne.Badanie krwi wykazało niski poziom leukocytów.Proszę o poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany wymagają wykonania USG, co pozwoli określić jakie jest ich pochodzenie (torbiel, powiększone węzły chłonne, itd.). Proszę nie bagatelizować problemu, tylko pilnie udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje dalszym leczeniem.